Narkotykowa obława w Cape May skonfiskowała ponad 3,6 mln dolarów heroiny

6 grudnia 2022

Jak wszyscy jesteśmy świadomi, problem heroiny w wielu głównych miastach północno-wschodnich. Miejsca takie jak Filadelfia, New Jersey, Boston i obszar Cape May wydają się być najbardziej dotknięte napływem używania heroiny, a także przedawkowaniami heroiny.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że władze Cape May przechwyciły transport heroiny o wartości ponad 3,2 mln dolarów.

"Dwumiesięczne śledztwo w sprawie narkotyków prowadzi do ogromnego biustu dystrybucji heroiny w Cape May County.

Na dzisiejszej wspólnej konferencji prasowej władze ogłosiły aresztowanie Carlosa Guzmana i Hectora Ramosa, którzy byli liderami siatki zajmującej się handlem narkotykami. Obaj mężczyźni są oskarżeni o produkcję, dystrybucję lub wydawanie kontrolowanej substancji niebezpiecznej oraz o konspirację w celu dystrybucji kontrolowanej substancji niebezpiecznej.

Pełny artykuł można znaleźć na stronie ncb40 .net

W raporcie policyjnym czytamy, że w zatrzymaniu było coś więcej niż tylko heroina. Policja zabrała pistolet ręczny, a oprócz wartości ulicznej samej heroiny, policja znalazła również $200,000 w gotówce. Dodatkowo było 7,700 torebek heroiny załadowanych do samochodu. Można tylko przypuszczać, że ten ładunek był w drodze do dystrybucji.

Oprócz tych, którzy zostali aresztowani za mastermind, były dodatkowe aresztowania za konspirację w celu dystrybucji substancji kontrolowanej. Lista aresztowanych jest następująca... Miguel Claudio, Juan A. Lopez, Martiza Jenkins, Toby Simmons, Jose I. Baez, Edward Perez, Angelica Alvarado, Romulo Rojas Navarro i Badie M. Hmaidan. Oczywiście wszystkie nazwiska są niewinne do czasu udowodnienia winy.

FBI, DEA i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego były mocno zaangażowane w tę akcję. Wszystkie trzy organizacje współpracowały, aby pozbyć się tych mężczyzn z ulic i każda z nich dziękuje pozostałym zaangażowanym za świetnie wykonaną pracę.