Czy przeciwieństwo uzależnienia to połączenie? Ten kurs online to Przełamywanie barier.

16 kwietnia 2022

"Przeciwieństwem uzależnienia nie jest trzeźwość. Przeciwieństwem uzależnienia jest połączenie" - stwierdził autor bestsellerów New York Timesa, Johann Hari.

W Sobriety Engine budujemy więzi.

Twórz głębokie więzi

"Istoty ludzkie mają naturalną i wrodzoną potrzebę tworzenia więzi. A kiedy jesteśmy szczęśliwi i zdrowi, nawiązujemy więzi i łączymy się ze sobą" - wyjaśnia Hari. "Ale jeśli nie możemy tego zrobić - ponieważ doznaliśmy traumy, jesteśmy odizolowani lub zdruzgotani przez życie - zwiążemy się z czymś, co da nam poczucie ulgi" - stwierdził.

Sobriety Engine, jako centrum zasobów i grupa wsparcia, ma za zadanie pomóc ci zachować trzeźwość poprzez budowanie więzi, zdobywanie umiejętności radzenia sobie z problemami i odnajdywanie wspólnoty, abyś mógł prowadzić życie, o jakim zawsze marzyłeś!

Za mniej niż Venti Starbucks Macchiato, inwestujesz w swoją trzeźwość:

Kursy zdrowienia

Uzyskaj dostęp do dwóch kursów miesięcznych oraz dwóch kursów dwutygodniowych na temat duchowości, zapobiegania nawrotom, trzeźwości emocjonalnej i wielu innych. Mając w zasięgu ręki miesiące treści i kursów premium, zyskasz perspektywę, wgląd i nowe techniki, aby zyskać świadomość i przenieść swój powrót do zdrowia na wyższy poziom. Otrzymasz również natychmiastowy dostęp do kursów, które będą publikowane w przyszłości.

Dostęp VIP do prywatnej grupy na Facebooku

Nasza prywatna grupa na Facebooku pozwala nam mówić bardziej otwarcie o naszych myślach, uczuciach i zmaganiach w zaciszu ludzi, którzy nas rozumieją. Głęboko zakorzenione więzi są kluczowe dla trzeźwości. Twórz więzi i przyjaźnie z innymi, którzy przechodzą przez to samo, nie wychodząc z domu. W końcu więzi można uznać za przeciwieństwo uzależnienia, prawda?

Codzienne przypomnienia

Każdego ranka będziesz budzić się z krótką notatką z zachętą, motywacją, miłością i otuchą w skrzynce odbiorczej, aby codziennie przypominać sobie, dlaczego żyjesz w trzeźwości.

Comiesięczne rozmowy przy Okrągłym Stole

Co miesiąc będziesz zapraszany na czat przez Zoom, gdzie zaprosimy eksperta w danym temacie i podzielimy się naszymi własnymi doświadczeniami na temat trzeźwości, związków, pracy lub czegokolwiek innego, z czym możesz się zmagać.

Cotygodniowe ćwiczenia

Zastosuj umiejętności, których nauczyłeś się w ciągu tygodnia! W każdy piątek otrzymasz krótkie ćwiczenie, wyzwanie lub zadanie, które pozwoli ci trzymać się z dala od alkoholu lub narkotyków i pomoże ci poprawiać się z każdym kolejnym dniem.

-

Dołączając do Sobriety Engine, zdobędziesz narzędzia, dzięki którym staniesz się szczęśliwy i zdrowy. Kiedy staniesz się szczęśliwy i zdrowy, będziesz mógł tworzyć głębokie więzi, rozwijać głębokie związki i zyskać prawdziwą wolność.

Pozwól Sobriety Engine umieścić swój powrót do zdrowia na mapie.

Zapisz się tutaj.