Syn Toma Hanksa opowiada o swoim uzależnieniu od kokainy

29 września 2022


Źródło obrazu - billboard

Niedawno Chet Hanks wziął na Instagram, aby publicznie mówić o swojej walce z uzależnieniem od kokainy i inspirować innych, którzy mogą się zmagać.

Życie w cieniu Toma Hanksa byłoby trudne. Chet, którego mamą jest Rita Wilson, zamieścił całą serię filmików na Instagramie, w których ujawnia, że jest uzależniony od kokainy. Częściowo obwinia swoje zażywanie narkotyków o presję bycia synem znanego na całym świecie i bardzo szanowanego aktora.

"To była długa podróż odkrywania tego, kim jestem, ponieważ wszystkie presje, z którymi miałem do czynienia w moim życiu - wiesz, bycie synem mojego taty i wszystko".

W filmach Chet przyznaje się do używania narkotyków, ale także przyznaje się do zaangażowania w sprzedaż narkotyków, głównie kokainy. Chet mówi, że zrobił tyle kokainy, że zatkał sobie nos.

"Kilka miesięcy temu sprzedawałem kokę", powiedział. "Robiłem kokę, aż nie mogłem jej już nawet wciągnąć do nosa, bo był tak zatkany. Nawet paliłem crack."

Chet powiedział, że był na odwyku i czuje się dobrze z dotychczasowym powrotem do zdrowia.

"Próbowałem zebrać swoje gówno do kupy i idzie mi całkiem cholernie dobrze," powiedział. "Po prostu naprawdę musiałem spojrzeć na siebie i moje życie i sposób, w jaki szło gówno i wszystkie szalone głupie rzeczy, które robiłem i po prostu w końcu przyznać się przed sobą, że to nie działa".

Możesz znaleźć wszystkie konfesyjne filmy Cheta na jego stronie na Instagramie.

Najlepsze życzenia z wszystkiego, przez co przechodzisz Chet. To niewygodne być w oczach opinii publicznej, tym nie mniej robić to z uzależnieniem i używaniem narkotyków w rozmowie. Wiem, że dla mnie, mówienie publicznie o uzależnieniu i moim przeszłym używaniu narkotyków nadal sprawia, że czuję się nieswojo. To co robi Chet jest pozytywne, ponieważ jest niezliczona ilość innych ludzi, którzy mogą czuć się zawstydzeni lub przestraszeni z powodu zażywania kokainy i może Chet mówiąc o swoich problemach da komuś innemu siłę, aby uzyskać pomoc i zrobić to samo.

Shit ain't a game!

A video posted by ?LA / WORLD WIDE ? (@chethanx) on Sep 30, 2015 at 9:38pm PDT